Reference

Ohlasy spokojených klientů

Maruška

"Active LADIES fitness pro ženy navštěvuji teprve pár měsíců, nicméně i za tak krátkou dobu jsem měla možnost poznat, že holky z Active LADIES jsou moc hodné a sympatické. Navštěvuji lekci Trampolínky a někdy i Břicho, obě s lektorkou Verčou, a moc mě to baví. Oboje můžu jedině doporučit. Za mě jen tak dál :-)!"

Ivanka

Active Ladies - nejlepší fitness v celé Plzni! Nechodíme si trénink jen "odcvičit" my si to jdeme hlavně pořádně užít. Děkujeme všem úžasným lektorkám za Vaši trpělivost, optimismus, podporu a neustále dobrou náladu!! Právě proto chodíme k Vám...protože nás baví, jak Vás to s námi baví. Takže hurá do toho - společně a s úsměvem.

Helena

"Do dámského fitness na Klatovské tř.6 jsem začala chodit před dvěma lety. Dříve jsem navštěvovala i jiná fitness centra, ale zde se mi zalíbilo z toho důvodu, že jsou tu ženy různého věku, před kterými nemusím brát ohled na to, jak vypadám. V tomto fitku mě mile překvapily trenérky pro jejich milý a vstřícný přístup a hlavně proto, že umí poradit jak správně cvičit. Jako žena oceňuji vždy čisté prostory. Za mě mohu doporučit.“

Katka

"Nechcete zahálet a vstoupit do léta s tou správnou postavou tak je nejvyšši čas začít.A já mohu s radostí doporučit Vaše dítko Activ Ladies. Dostalo se mi zde kvalitní péče a na mé postavě je to hodně znát. Začínala jsem přesně před rokem.Děkuji za podporu a pomoc!“

Jana

"Cvičit k děvčatům chodím již třetí rok, vždy je tu pohoda, vynikající atmosféra a bezva trenérky. Všem mohu jen doporučit"